Posteľ IKAROS 90 x 200 cm, biela/dub lanýž
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Dub lanýž / biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 98 cm
- Vnútorná šírka: 90 cm
- Výška čela pri hlave: 64,5 cm
- Výška čela pri nohách: 36,5 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nosnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnica
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba: | Biela |
| Cena: | Levné do 2500 Kč |
| Dekor dreva: | Dub hľuzovka |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Hmotnosť: | 36,15 kg, 32,55 kg, 34,65 kg, 24,75 kg, 40,4 kg, 25,3 kg, 19,55 kg, 38,25 kg, 38,3 kg, 30,5 kg, 23,15 kg, 28,35 kg |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Izby |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 90 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 98 cm |
| Výška čela pri hlave: | 64,5 cm |
| Výška čela pri nohách: | 36,5 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.