Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, antracit/biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Antracit / biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 168 cm
- Vnútorná šírka: 160 cm
- Výška čela pri hlave: 64,5 cm
- Výška čela pri nohách: 36,5 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nosnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnica
- 1x stredová lať
- 1x piata stredová noha
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Biela, Sivá |
| Cena: | Do 170 € |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Hmotnosť: | 49 kg, 36,35 kg, 30,15 kg, 56,15 kg, 66,25 kg, 62,35 kg, 54,45 kg, 38,9 kg, 40,25 kg, 64,55 kg, 60,65 kg, 45,1 kg |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 160 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Spálne |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 160 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 168 cm |
| Výška čela pri hlave: | 64,5 cm |
| Výška čela pri nohách: | 36,5 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.