Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, antracit/biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Antracit / biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 148 cm
- Vnútorná šírka: 140 cm
- Výška čela pri hlave: 64,5 cm
- Výška čela pri nohách: 36,5 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nosnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom na montáž
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnice
- 1x stredová lata
- 1x piata stredová noha
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Biela, Sivá |
| Cena: | Lacné do 120 € |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Hmotnosť: | 38 kg, 24,85 kg, 24,55 kg, 29,75 kg, 40,7 kg, 45,95 kg, 32,5 kg, 16,9 kg, 48,65 kg, 45,9 kg, 22,1 kg, 43,2 kg |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 140 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Spálne |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 140 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 148 cm |
| Výška čela pri hlave: | 64,5 cm |
| Výška čela pri nohách: | 36,5 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.