Posteľ IKAROS 120 x 200 cm, betón/biela
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Konštrukcia z borovicového masívu
- Čelá postele z MDF dosky
- Nohy z masívneho borovicového dreva
Farba
- Betón / biela
Rozmery
- Vonkajšia dĺžka: 206 cm
- Vnútorná dĺžka: 200 cm
- Vonkajšia šírka: 128 cm
- Vnútorná šírka: 120 cm
- Výška čela pri hlave: 64,5 cm
- Výška čela pri nohách: 36,5 cm
- Výška roštu od podlahy: 25 cm
Vyhotovenie
- Lakovaná posteľ
- Nosnosť 120 kg na osobu
- Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži
- Jednoduchá montáž
- Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov
Balenie postele obsahuje
- 1x predné čelo pri nohách
- 1x zadné čelo pri hlave
- 2x bočnice
- 1x stredová lať
- 1x piata stredová noha
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Ako zložiť posteľ z masívu?
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Biela, Sivá |
| Cena: | 2201 - 3000 Kč |
| Materiál: | Drevo, MDF |
| Hmotnosť: | 26 kg, 21 kg, 28 kg, 36,3 kg, 14,35 kg, 43,3 kg, 41,3 kg, 32,35 kg, 21,35 kg, 39,35 kg, 19,35 kg, 37,35 kg |
| Lak: | Áno |
| Rozmer: | 120 x 200 cm |
| Vhodné pre: | Izby |
| Nosnosť postele: | 120 kg na osobu |
| Vnútorná dĺžka: | 200 cm |
| Vnútorná šírka: | 120 cm |
| Vonkajšia dĺžka: | 206 cm |
| Vonkajšia šírka: | 128 cm |
| Výška čela pri hlave: | 64,5 cm |
| Výška čela pri nohách: | 36,5 cm |
| Výška roštu od podlahy: | 25 cm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.