Dekoratívny vankúšik IMPRIME TILAK 30x50 cm, farebný
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Materiál poťahu: 100% bavlna
- Materiál výplne: 100% polyester
Farba
- Červená
- Modrá
Rozmery
- Šírka: 30 cm
- Dĺžka: 50 cm
- Hrúbka: 10 cm
- Hmotnosť: 0,451 kg
Vyhotovenie
- Snímateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips
- Výplň je súčasťou balenia
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 3701461330534 |
| Farba: | Červená, Modrá |
| Materiál poťahu: | 100% bavlna |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Vzor: | So vzorom |
| Dĺžka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 0,451 kg |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer vankúša: | 30 x 50 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Výplňový materiál: | 100% polyester |
| Zapínanie: | zips |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.