Barová stolička POZZA VELVET so zlatými nohami, krémová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Krémová
- Kov: Zlatá
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedadla: 43 cm
- Hĺbka sedadla: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,4 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedadlom
- Jemný zamatový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové podnožie ošetrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný zamatový poťah, dekoratívne zvislé prešívanie a štíhle kovové podnožie. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácim bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné i minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle i každodenné posedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332099184 |
| Farba: | Krémová, Zlatá |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová tkanina |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Šírka: | 43 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 102 cm |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Šírka sedáku: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Vzhľad opierky: | Plná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.