Barová stolička POZZA VELVET so zlatými nohami, čierna
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Sametová tkanina: Čierna
- Kov: Zlatá
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedáku: 43 cm
- Hĺbka sedáku: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,4 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedákom
- Jemný sametový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové podnožie opatrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný sametový poťah, dekoratívne zvislé prešívanie a štíhle kovové podnožie. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné i minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle i každodenné posedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332099153 |
| Farba: | Zlatá, Čierna |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová tkanina |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Šírka: | 43 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 102 cm |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Šírka sedáku: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Vzhľad opierky: | Plná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.