Barová stolička POZZA VELVET so striebornými nohami, čierna
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Sametová tkanina: Čierna
- Kov: Strieborná
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedadla: 43 cm
- Hĺbka sedadla: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,4 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedadlom
- Jemný sametový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové podnožie opatrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný sametový poťah, dekoratívne vertikálne prešívanie a štíhle kovové podnožie. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarované sedadlo poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné i minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle i každodenné sedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332099191 |
| Farba: | Čierna, Strieborná |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová tkanina |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Šírka: | 43 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 102 cm |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Šírka sedáku: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Vzhľad opierky: | Plná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.