Biela barová stolička CD-964
Podrobný popis
Materiál stoličky
- Drevo: Biela
Rozmery stoličky
- Šírka: 37 cm
- Hĺbka: 40 cm
- Výška: 112 cm
- Výška sedu: 75 cm
- Nosnosť: 120 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 05901477248207 |
| Farba: | Biela |
| Materiál nôh: | Drevo |
| Materiál sedáku: | Drevo |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Vzhľad: | Klasická |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Otočná: | Nie |
| Šírka: | 37 cm |
| Typ nohou: | Štyri nohy |
| Výška: | 112 cm |
| Výška sedu: | 75 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.